poniedziałek, 20 sierpnia 2012

Sprawa

 Boooo chodzi o to, że już niby skończyłam to pisać, ale.... no cóż. Zrezygnowałam z tego, że tu będę dodawać zdjęcia do szkoly, czasem może dodam, ale jak już ich użyję, to zaraz usunę.
 Koty, które znaliście.... Już ich nie ma. Miluś i Pisanusia odeszli w drugim tygodniu maja tego roku. Smutne. Ale nie będę się o tym rozpisywać, bo nie chcę, żeby smutek wrócił. I jak tu dziś weszłam, to pomyślałam, że nie mogę tego tak zostawić, że muszę coś zrobić z tym blogiem.
 Mnóstwo osób pewnie będzie uważało, że jestem potworna i bez serca, ale z siostrą ,,mamy'' dwa nowe kotki. ,,Mamy'', bo to pierwsze koty, które są nasze wspólne, i bo ja miałam ich nie kochać. Ale to było silniejsze ode mnie, i je pokochałam. Jakby NIECHCĄCY. Te koty to starsza Borowusia Kropeczka Milusia Połoweczka (Anielka). Dużo imion, co? Za to ta mniejsza imienia nie ma.
 Macie tu ich zdjęcia.

Mniejsza
Borówka
Tak właściwie, to na razie odrobinkę bardziej lubię Borówkę.
 A dlaczego ją tak pokochałam? Spójrzcie na nią. Wygląda jak Pisanusia.


No to do Was pytanie: rozumiecie mnie? I jeszcze ważniejsze pytanie: PISAĆ DALEJ? Robię ankietę. Zrobię, jak będziecie kazać.

4 komentarze:

 1. Ewciu, oczywiście, pisz dalej :-) Ale tylko wtedy, gdy masz temat i ochotę na pisanie :-) Pozdrawiam ciepło! :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za radę i za głos, oczywiście, jeśli wrócę do pisania, to będzie to pisanie na innych zasadach, będę pisać po pierwsze rzadziej, ale posty będą przemyślane i mam nadzieję lepsze:) O ile zdecyduję się pisać. Jeszcze raz dziękuję, i również pozdrawiam;D

   Usuń
 2. :) Kociaki są urocze :). A co do pisania... Wiesz, ja nie wiem, jak to jest nie(!) pisać. Wszystko jedno, blog, dziennik, pamiętnik... Pisanie jest mi po prostu potrzebne. A Ty pisz sobie, gdy masz ochotę. Pisz dla siebie :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hm, dzięki za dobrą radę;D Wiesz, ja pamiętnik piszę od czterech lat i nie zamierzam rezygnować, bo też nie mogę bez tego żyć. A zastanawiam się nad blogiem. Bo on jest czymś w stylu pamiętnika kotów. A wiesz, do prawdziwego nie wkleję zdjęć, bo to za duże koszty. A na bloga to jest darmowe. Więęęc jeszcze się zastanowię i może jeszcze w tym tygodniu napiszę, co postanowiłam;D Dziękuję. Pozdrawiam;*

   Usuń

Napisz- lubię czytać :*:*:*