sobota, 19 lutego 2011

Wypadek...;/

Wczoraj mój i Eweliny kolega z klasy miał wypadek... Potrąciło go auto. Gdy sie tylko o tym dowiedziałam to mnie zatkało... To było po szkole. Nie byłam tego dnia w szkole, bo jestem trochę chora:/. Wieczorem przyjechała do mnie (przyjaciółka) Ewcia, żebym sobie odpisała lekcje. Opowiedziała mi całe to przykre zdarzenie, bo ona była tego świadkiem... To było mniej, więcej tak:
Patryk (bo tak ma na imię) chciał przebiec przez drogę do sklepu... Niestety nie udało mu się:( Autem jechała kobieta, prawdopodobnie baardzo szybko, bo nagle się pojawił samochód na drodze... Kolega krzyczał do Patryka, że jadzie auto, ale było już za późno... Brakło mu dosłownie 2 sekund i przebiegłby bez problemu. Głową rozbił szybę, był cały we krwi...;( jęczał, płakał, bo go wszystko bolało... Auto go daleko odtrąciło. Gdy go samochód potrącił, i gdy leciał musnął koleżankę o rękaw, która szła poboczem do autobusu... Po całym zdarzeniu Patryk próbował wstać, podnosił się... Pani ze sklepu zadzwoniła chyba na 112, bo było pogotowie, policja i straż... Karetka przyjechała i potem odjechała na sygnale... Potem policja wzięła od kolegów i koleżanek adresy, ponieważ byli świadkami wypadku...
Wszyscy z klasy się martwią o Patryka, i mamy nadzieje, że wyjdzie z tego cało... Tzn: na pewno wyjdzie z tego cało:D;) Patryk jest najfajniejszym chłopakiem z klasy:)... Śmieszny, zwariowany, dowcipny, koleżeński itd...;D (Ewcia proszę cię, nie smuć się już tyle;])

3 komentarze:

 1. Pięknie to opisałaś szczególnie, że tego nie widziałaś :* Dałam adres na śledzika, więc wszystkie plotkary będą miały informacje ;) Kozik (ksywka Patryka), jesteśmy z Tobą. 3maj się!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej;D
  Super to opisałas chciaz wcale cie tam nie było^^
  widać ze Rybka db. cii to opowiedziała^^_____
  a to co sie stało:( nawet nie wiem co powiedziec;(

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta wiadomość zaszokowała wszystkich.:(
  Ja sama na początku nie mogłam w to uwierzyć..:(
  Masakraa.;(
  Fajnie to opisałaś....:)
  Natalia S..:)

  OdpowiedzUsuń

Napisz- lubię czytać :*:*:*