sobota, 23 lipca 2011

PP, czyli Pisanusia Pisze

 A więc miałam ją w domu. W pokoju. I miała się bawić. Dałam jej kuleczkę. I zaczęło jej się nudzić. Jak to bywa z małym kotem. A ja jak to ze mną bywa, pisałam coś na kompie. Chyba bloga... Noi Pisanusia wyszła mi na laptopa, i zaczęła po nim ,,stepować,,:) Napisała coś dziwnego:
 NB]op/p.9.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ LlzOłłCF7777777777FC6VQVVQWWWWWWWWWWWWWWWCCCCF,ĘĘĘĘĘĘREEEEEEEEEEEEEEEEWRRRRRR CNJCCFFFCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC
Coś takiego... Fajnie, co? Wymyśliła nowy taniec... A tu są kroki:) Jest kreatywna. I inteligentna. Zwróćcie uwagę na to, że ona nawet umie pisać nasze słowa!!! Napisała przecież L1zOłł :) Zamiast ,,i,, jest ,,1,, , ale pewnie większość tego nawet nie zauważyła...:) 
 Napisała również WRRRRRR . A to opis uczucia. To bardzo ważne umieć opisać uczucia:) Pisanusia jest taka mądra:) 
 Jak miałam jeszcze Srociusia, to grałam w jedną grę, i on wszedł na klawiaturę, i odkrył nową opcję w grze. On też był bardzo mądry...
 Jako że jestem jeszcze nowicjuszką w dziecinie komputerów, nie znam jeszcze wszystkich funkcji tego urządzenia:) A Pisanusia weszła na klawiaturę, i odkryła, że jak się naciśnie F11, to jest pełen ekran... Ona jest genialna!!! :) 
 No to papa:) 

3 komentarze:

Napisz- lubię czytać :*:*:*